Головна Новини На інвестиційному форумі покажуть привабливу Тернопільщину

На інвестиційному форумі покажуть привабливу Тернопільщину

Під час VII Міжнародного інвестиційного форуму в Тернополі комунальне підприємство обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» представить низку туристично-інвестиційних проектів. Цього року захід відбудеться 27-28 квітня і працюватиме за трьома головними напрямами: сільськогосподарський сектор, енергозберігаючі технології та розвиток туристичної сфери.

Директор ІНФОТУРЦЕНТРу Лариса Римар, яка є членом організаційного комітету з підготовки та проведення VII Міжнародного інвестиційного форуму в Тернополі, повідомила, що комунальне підприємство планує презентувати кілька інвестиційних туристичних проектів, які спрямовані на розвиток туристичної інфраструктури краю. Серед них: відновлення роботи санаторію «Медобори» у Гусятині в рамках розвитку ідеї «Курортополісу Гусятин»; завершення реконструкції та введення в експлуатацію туристично-відпочинкового центру в с. Устечко Заліщицького району; будівництво кемпінгу європейського класу біля с. Підзамочок Бучацького району та інші цікаві інфраструктурні проекти.

 

 

 

 

 

макет майбутнього туристично-відпочинкового центру в с. Устечко Заліщицького району

ІНФОТУРЦЕНТР також планує презентувати ці та інші проекти на інвестиційних заходах, що проходитимуть в Україні у 2012 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here