![118651807_761722404639902_2193090271422979364_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/118651807_761722404639902_2193090271422979364_n.jpg)
Днями на Шумчині відбулася хресна хода, участь у якій взяли близько сотні вірян. Незважаючи на карантині обмеження та санітарні норми, жоден учасник ходи використовував захисну маску, пише Терен
Як відомо, віряни з Шумська йшли до чоловічого монастиря Св. Іоанна Милостивого, що розташований у Малих Загайцях, аби помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері. У ході взяли участь чимало вірян, зокрема і місцевих жителів. Та учасники дійства знехтували власною безпекою та безпекою оточуючих, проігнорувавши дотиримання соціальної дистанції та використання масок.
Фото з допису