![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-19-640x480.jpg)
13-го травня о 10:26 на автомобільній дорозі між селами Коршемки і Доброміркою Збаразької ОТГ Тернопільського району відбулося ДТП. Водій автомобіля Fiat DUCATO не впорався з керуванням, внаслідок чого з’їхав із проїжджої частини дороги та вчинив зіткнення з деревом.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/279851373_310011914647690_4662661544576183245_n-scaled.jpg)
На місце події залучався черговий караул 4-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління у складі 5-х чол. на автомобілі Ford Ranger (САРМ-Л).
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/280046365_310011707981044_2402548986032216909_n-scaled.jpg)
Водієві надали першу долікарську медичну допомогу та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Провели огородження місця події та заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на місці події.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/280140937_310011974647684_5596547965994142730_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/280369483_310011884647693_5300843170812352270_n-scaled.jpg)