![pasted image 0 (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/pasted-image-0-1-640x427.jpg)
Крадене дизельне паливо зловмисник розлив по каністрах та продав. За вчинений злочин йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.
До співробітників Чортківського районного відділу поліції надійшло повідомлення від жителя району про те, що з його господарства викрали 180 літрів дизпалива. За словами чоловіка, невідома особа вночі проникла на його подвір’я та злила паливо з баку трактора.
У ході розшукових заходів поліцейські встановили зловмисника, причетного до крадіжки. Ним виявився 49-річний односельчанин потерпілого.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.