Головна Новини На Чортківщині чоловік пішов до брата в суботу та зник

На Чортківщині чоловік пішов до брата в суботу та зник

Василь Прудивус

Три довгих дні рідні та близькі Василя Продивуса, жителя села Іване-Пусте, чекають на його повернення чи хоч якусь інформацію про стан та місцезнаходження молодого чоловіка.

Цієї суботи чоловік, якому 35 років, пішов у гості до свого двоюрідного брата Степана, який, як і він, проживає у селі Іване-Пусте. Батько Василя, з яким він живе, зранку пішов у справах, а коли повернувся, то побачив, що сина немає. Коли ж зателефонував до нього, той розповів, що в гостях у брата.Василь часто бував і неодноразово ночував у двоюрідного брата, а тому батько не хвилювався. І навіть тоді, коли Василь не повернувся ввечері додому, подумав, що він залишився на ніч у родича. Зранку ж неділі відразу зателефонував до племінника, але Степан сказав, що Василь пішов додому ще ввечері суботи.

Зателефонувавши до всіх знайомих та родичів, батько звернувся в поліцію та повідомив про зникнення сина.Правоохоронці, які прибули за викликом, розшукати Василя не змогли, розповідає свекруха рідної сестри Василя. Обіцяли продовжити пошуки в понеділок вранці.

За словами пані Марії, з якою редакції “Звістки” вдалося поспілкуватися, у Василя діагностовано розсіяний склероз, а тому він потребує специфічного лікування та нагляду.

Рідні звертаються до усіх небайдужих допомогти у пошуках зниклого Василя Продивуса. Якщо у когось є якась інформація, можна зателефонував до батька чоловіка за номером: +380979210071 чи в поліцію: 102