![depositphotos_29185025-stock-photo-offended-little-boy хлопчик](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/depositphotos_29185025-stock-photo-offended-little-boy.webp)
У Чортківському районі малолітній хлопчик кинув грудку землі у вікно сусіда, оскільки вважав, що той вбив його кота. Через це судили батька дитини.
Про це йдеться у постанові Бучацького райсуду, повідомляють Тернопільські події.
У суді батько хлопчика розповів, що його син признався йому, що дійсно кинув грудкою у вікно сусіду, пояснив свій вчинок тим, що сусід напередодні забив кота, якого дитина любила. На даний час він не може цього довести, оскільки в поліцію не звертався, проте вважає, що він жорстоко повівся з твариною.
Що стосується поведінки сина, то він з ним розмовляв і запевняє, що більше такого не повториться. Просить суворо не карати та врахувати, що шкоди син сусідові не завдав.
Суд закрив справу проти батька хлопчика, обмежившись усним зауваженням.