Головна Новини На Чортківщині у лісозаповіднику невідомі незаконно зрізали вісім дерев дуба

На Чортківщині у лісозаповіднику невідомі незаконно зрізали вісім дерев дуба

Як повідомляє Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства, 15 квітня під час проведення патрулювання лісових масивів державною лісовою охороною Улашківського лісництва ДП «Чортківське лісове господарство» виявлено самовільну порубку дерев дуба звичайного в кількості 8 штук. Після цього працівники державної лісової охорони підприємства звернулися до поліції з метою проведення розслідування та документування фактів виявленого злочину.

При проведенні огляду на місці скоєння злочину було встановлено, що дерева зрубані у кварталах 65-66 та 68 Улашківського лісництва (об’єкт природно-заповідного фонду). Із восьми зрубаних дерев три під час звалювання зависли на інших деревах, а  п’ять дерев було звалено. Із звалених дерев крадії забрали 20 колод дуба довжиною приблизно по 1,2 метра.

Працівники поліції, беручи до уваги залишки слідів на місці події, припускають, що дана деревина вивозилась двома вантажними мікроавтобусами.

Також встановлено, що крадіями лісу було загорнуто перешкоди, створені державною лісовою охороною для попередження не планового заїзду до лісу.

За фактом незаконної рубки дерев розпочато кримінальне провадження. Сума завданих збитків згодом буде встановлена державною екологічною інспекцією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here