![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-33-640x427.jpg)
Порушення правил безпеки дорожнього руху розслідують працівники відділення поліції №3 Гусятина. 24 травня близько 16:00 в Хоросткові зіткнулися автомобіль та велосипед. Велосипедиста бригада екстреної меддопомоги госпіталізувала до лікарні.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій Daewoo Lanos почав здійснювати маневр, а саме – об’їзд двоколісника.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-16.jpg)
Проте велосипедист, не переконавшись в безпечному русі, також почав повертати ліворуч. В результаті цього він в’їхав в автівку. Потерпілий – місцевий житель, 1950 року народження. Його доправили до лікарні. Триває слідство.