Головна Новини На фронті загинув 25-ти річний Андрій Рудий з Тернопільщини

На фронті загинув 25-ти річний Андрій Рудий з Тернопільщини

рагічна звістка знову сколихнула Великоберезовицьку громаду на Тернопільщині. Під час боїв з окупантами рф на Харківщині загинув 25-річний воїн з села Мар’янівка Рудий Андрій Ярославович.

Народився Андрій Рудий 6 грудня 1996 року. Навчався у школах с. Мар’янівка та с. Настасів. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, повідомили у громаді, пишуть Тернополяни

Після строкової військової служби в армії підписав контракт і став до лав Збройних Сил України. З 2017 року обороняв державу у зоні АТО/ООС. Продовжив захищати Батьківщину і після повномасштабного вторгнення рф на рідну землю.

Андрій Рудий безмежно любив Україну, був справжнім патріотом, обожнював історію та рідний край. Завжди був активним, ввічливим, веселим та оптимістичним, а ще – вірним другом.

Жорстока війна забрала життя одного з кращих Синів України, відданого воїна мужнього захисника та професійного військового, який командував протитанковим взводом і знищив багато російських окупантів. Відомо, що молодий воїн-десантник зі «Стугни» знищив 8 російських танків.

В Андрія Рудого залишились мати Олександра, батько Ярослав, брат Святослав і сестра Олена.

Вічна пам’ять Герою!

rudyi_andrii_2.jpg
rudyi_andrii_3.jpg