![o_1ggn4e9oqv0rhr9185gpbm1md335](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggn4e9oqv0rhr9185gpbm1md335-640x357.jpg)
«Біль… Сум… Розпач… Не встигла громада оговтатись від тяжкої втрати, як знову прийшла страшна звістка. Загинув наш герой, наш захисник, наш воїн, який боронив нашу землю, наші родини, наш з вами спокій, – Осадчий Дмитро, 1999 року народження, із села Ягільниця», – йдеться на офіційній сторінці у Facebook Нагірянської територіальної громади, яка висловлює щирі співчуття матері та усій родині.
Про дату та час зустрічі тіла загиблого громада повідомить додатково.