Головна Новини На Тернопільщині 11 переможців учнівських олімпіад отримуватимуть президентські стипендії

На Тернопільщині 11 переможців учнівських олімпіад отримуватимуть президентські стипендії

11 нашим землякам – переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році призначено стипендії Президента України.

Розмір стипендії Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук — 2200 гривень на місяць.

Стипендію виплачує щомісяця Міністерство освіти і науки України за місцем навчання стипендіата за рахунок коштів, передбачених Міністерству в Державному бюджеті України на відповідний рік, пишуть Тернополяни.

Список

переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році,

яким призначена стипендія Президента України 

/Тернопільська область/

Прізвище, ім’я стипендіата Місце навчання стипендіата у 2016/2017 н.р. Назва олімпіади Місце навчання стипендіата у 2017/2018 н.р
1 Кудасюк Марія Ігорівна Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Олімпіада з історії (9 клас), І місце (151,0 б.) Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради (10 клас)
2 Томчук Євген Андрійович Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Олімпіада з історії (11 клас), І місце ( 142,5 б.) Київський національний університет імені Тараса Шевченка
3 Каній Віталій Олегович Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району Олімпіада з біології (9 клас), І місце (105,1 б.) Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького (10 клас)
4 Петришин Станіслав Андрійович Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка Олімпіада з географії (10 клас), І місце (78,0 б.) Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка (11 клас)

Список переможців

ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 році,

яким призначена стипендія Президента України

/Тернопільська область/

5 Турківська Вікторія Романівна учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Секція німецької мови, І місце (94,79 б.) учениця 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6 Тимошенко Павло Олександрович учень 11 класу Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської області Секція екології, ІІ місце (94,74 б.) Національний університет «Львівська політехніка»
7 Тракало Максим Володимирович учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Товсте Тернопільської області Секція історичного краєзнавства, ІІ місце (95,40 б.) Національний університет «Львівська політехніка»
8 Цуприк Ілона Степанівна учениця 11 класу Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя Секція етнології, І місце (85,75 б.) Національний авіаційний університ
9 Авдєєв Богдан Олександрович учень 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка Секція біології людини, І місце (87,75 б.) Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського
10 Стаханська Анастасія Олександрівна учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Секція медицини, ІІ місце (87,41 б.) учениця 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11 Павлишин Соломія Василівна учениця 11 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Івана Франка Секція фольклористики, ІІ місце (89,90 б.) Львівський національний університет імені Івана Франка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here