Головна Новини На Тернопільщині 10 тисяч “ковідних” хворих, 58% ліжкомісць заповнені

На Тернопільщині 10 тисяч “ковідних” хворих, 58% ліжкомісць заповнені

Брифінг щодо поточної епідситуації із захворюваністю на COVID-19 відбувся сьогодні, 3-го листопада, за участі голови облдержадміністрації Володимира Труша та директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ольги Ярмоленко.

“Станом на сьогодні в області продовжує хворіти понад 10 тис осіб. Наразі 20 визначених медичних закладів надають допомогу хворим на COVID-19. 58 % ліжок під COVID в області – заповнені, з них 73 % пацієнтів потребують кисневої терапії “, – каже директорка ДОЗ ТОДА Ольга Ярмоленко.

“Наразі область перевищує два епідпоказники – рівень госпіталізації та інцидентності на 100 тис. населення. З такою динамікою Тернопільщини може дуже швидко потрапити у «червону» зону карантинних обмежень. А це означає, що бізнес зможе вільно працювати при умові вакцинації персоналу хоча б однією дозою вакцини або за наявності ПЛР-тесту», – каже голова облдержадміністрації Володимир Труш.

Нагадаємо, області доступні такі вакцини: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer. Всього з початку вакцинації в Тернопільській області здійснено 415 160 щеплень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here