На Тернопільщині, щоб учні не мерзли, уроки скорочують на півгодини

Знову про ситуацію із опаленням у школах та дитячих садках Бережанського району. Вже чимало батьків писали скарги про те, що діти мерзнуть. Як з’ясувалося, з цього приводу збирали комісію та на день ч два включили тепло. А тоді, посилаючись на те, що йде потепління, тепло знову виключили. Дійшло до того, щоб діти не мерзли, у школах скорочують на цілих півгодини уроки. Про це у ФБ повідомив Тарас Пахолко-Васьків.

«Я «обожнюю» слухати чиновників , на святі «Першого дзвоника» , де вони розказують про любов та виховання здорового покоління . А згодом , коли надворі настають холоди , відмовляються включати опалення в садочках та школах. Натомість скорочують уроки на півгодини, щоб дітиска не замерзли . НА ПІВГОДИНИ !!!!

Шановні , навчіться приймати важливі рішення на користь дітей , навіть якщо за це ви отримаєте догану а не грамоту , тому що діти це й справді наше майбутнє», — написав чоловік.

Дописувачі ФБ підтримують чоловіка. Проте пишуть, що оці скарги нічого не дають. Мовляв, влада як хоче так і чинить. Проте, коли доходить до того, щоб здавати гроші на потреби того чи іншого навчального закладу, батькам кажуть «ви повинні».

«А це марно, от Марійка звернула увагу чиновників на цю проблему опалення включили вчора, а сьогодні виключили, мовляв, що йде потепління(середина жовтня). А в садках взагалі жах, діти лягають спати у холодні ліжка. Натомість за рахунок батьків і ремонт, і вікна, і ігрові майданчики, меблі, і всяка — всячина вибивається. Країна Чудес!!!«, написав у коментарі ще один житель Бережанського району.

Категорії: Новини

Теги: ,,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: