Головна Новини На Тернопільщині чоловік “рятуючи” сина наробив біди

На Тернопільщині чоловік “рятуючи” сина наробив біди

Наприкінці листопада у Монастириському районному суді прозвучав вирок для жителя с. Високе. Чоловіка визнали винним у даванні неправомірної вигоди.

Сталося це за таких обставин. У підсудного є син призовного віку. 16 серпня цього року військовий комісар Монастириського військового комісаріату видав розпорядження про оповіщення призовників, які перебувають на військовому обліку в Висоцькій сільській раді, про їх виклик до Монастириського районного військового комісаріату. Відповідно, до іменного списку явки призовників на призовну комісію підлягав виклику і син того чоловіка – для подальшого призову на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2018 року.

Коли працівники військкомату навідалися на подвір’я, батько сказав, що сина немає вдома. Згодом сам пішов у військкомат, щоб якось «залагодити справу». Казав, що заплатить, аби тільки не чіпали його дитину. Через кілька днів прийшов із сумою триста доларів і намагався дати ці гроші військовому чиновнику. Але невдаху-хабародавця затримали на гарячому.

У що обійшлася ця невдала спроба? Суд призначив винуватцю 8 тисяч 500 гривень штрафу. Окрім того, понад тисячу гривень він має сплатити за судову експертизу. Предмет хабара – 300 доларів конфісковано у дохід держави.

 

Ольга КУШНЕРИК

газета Свобода