![дерева](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/11/дерева.jpg)
Нещастя трапилося в селі Суходіл Гусятинського району. Рубаючи дрова у власному домогосподарстві, з власної необережності отримав смертельну травму чоловік 1970 року народження.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!
Нещастя трапилося в селі Суходіл Гусятинського району. Рубаючи дрова у власному домогосподарстві, з власної необережності отримав смертельну травму чоловік 1970 року народження.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!