Головна Новини На Тернопільщині чоловіки вирубували захисні лісові насадження навколо гідротехнічних споруд

На Тернопільщині чоловіки вирубували захисні лісові насадження навколо гідротехнічних споруд

Ряд рейдових перевірок по здійсненню контролю за незаконним використанням об’єктів рослинного світу на території Тернопільського та Лановецького районів проведено Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області з 27.11.2018р. по 01.12.2018р. Рейдовими перевірками були охоплені лісові масиви колишніх колгоспних лісів, які не передані у користування та розташовані на території Чернелів-Руської, Ступківської, Білівської та Плотичанської сільських рад, а також захисні насадження Львівської залізниці.

Так, у захисних насадженнях Львівської залізниці, поблизу аеропорту «Тернопіль», виявлено лісопорушника, що здійснював незаконну заготівлю дров’яної деревини і здійснював її навантаження на трактор з причепом.

Ще 3-х порушників природоохоронного законодавства виявлено під час проведення аналогічного рейду у Лановецькому районі, де на очисних спорудах Лановецького цукрового заводу, що на території Борсуківської сільської ради за межами населеного пункту, вони здійснювали незаконну порізку захисних лісових насаджень навколо гідротехнічних споруд.

Усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, вони будуть зобов’язані сплатити ще й завдані збитки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here