![1610960671_ugararnyj-gaz-otravilas-devochka-telegraf](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/1610960671_ugararnyj-gaz-otravilas-devochka-telegraf-640x427.jpg)
О 18.48 бригада швидкої виїжджала на вулицю Шота Руставелі. Причина виклику – підозра на отруєння продуктами горіння від включеної газової колонки. Потерпілі двоє дівчат запідозрили погіршення самопочуття із перебуванням більше години у приміщенні із включеною газовою колонкою. Бригадою екстреної (швидкої) медичної допомоги після надання допомоги вони були госпіталізовані в лікарню.
Подібний випадок також стався у Шумському районі. Близько 23.30 07 квітня 18 річна дівчина, яка спала в квартирі при включеній газовій колонці, раптово відчула сильний головний біль, запаморочення, нудоту. Бригадою екстреної (швидкої) медичної допомоги, яка негайно виїхала на місце виклику, була надана потерпілій невідкладна медична допомога і здійснена госпіталізація в районну лікарню.