Головна Новини На Тернопільщині фахівцям робітничих професій пропонують зарплату у розмірі 20 тисяч гривень

На Тернопільщині фахівцям робітничих професій пропонують зарплату у розмірі 20 тисяч гривень

Тернопільщина, на жаль, не входить до числа регіонів, де люди достатньо заробляють. У нас впродовж багатьох років спостерігається найнижча середня зарплата по Україні. Втім, кажуть фахівці, є попит на спеціалістів, яким тут готові платити дуже великі гроші.
Про це під час прес-конференції повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко. Так, за його словами, найнижчі зарплати, які пропонують роботодавці у вакансіях, що надходять до Державної служби зайнятості, фіксуються в Україні у медсестер, продавців, водіїв, швачок., пише 1540 з посиланням на сайт Тернополяни.
“Рівень зарплати у вакансіях, які дають нам роботодавці, є невисоким. Зовсім мізерна зарплата у медичних сестер, у продавців, водіїв, у швачок. В охороні здоров’я вона – 5 747 грн, в освіті – 6 958 грн, адмініструванні, обслуговуванні – 7 024 грн”, – розповів Ярошенко.
На його думку, це той рівень заробітної плати, який не може утримати кваліфікованого робітника на ринку праці в Україні. Водночас, як додав очільник ДСЗ, є приклади хороших заробітних плат. “Наприклад, є пропозиція головному бухгалтеру на 40 тис. грн у Києві, фінансовому директору – на 38 тис. грн, слюсареві з ремонту транспорту пропонують 20 тис. у Київській області, електрозварювальнику у Тернопільській області – 20 тис. грн”, – додав Ярошенко.
Тож робимо висновки: нехай робітничі професії і не можна назвати престижними, фахові спеціалісти на Тернопільщині «на розхват». І йдеться не тільки про електрозварювальників. Гарно заробити, не виїжджаючи закордон, в нас можуть токарі, слюсарі та автотехніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here