Головна Новини На Тернопільщині уже п’ятий день 850 мешканців села “відрізані” від світла, води...

На Тернопільщині уже п’ятий день 850 мешканців села “відрізані” від світла, води і тепла (Відео)

П’ятий день у селі Садки Заліщицького району немає світла. Місцеві мешканці розповідають, що у суботу, 24 листопада, впало відразу дві електроопори. На наступний день люди звернулися в Заліщицький РЕМ, та донині електропостачання не відновили.

– У селі 850 мешканців. І всі без світла, тепла і води. Бо нині маємо такі технології, що все пов’язано, – розповідає голова Садківської сільської ради Марія Драган, – Електроопори впали, бо вони вже дуже старі. Світло в селі проводили ще у 61 році. З того часу ніхто нічого не міняв. Хоча стовпи дерев’яні і давно діряві. Відтак після звичайного дощу одна опора впала на землю, інша на літню кутню, всі дроти пообривалися і досі лежать розкидані довкола.  Якби наш сільський еклектик вчасно не  відключив напругу – невідомо чим би це все закінчилося, повідомляє МЕДІАТОР.

У селі закрита школа та дитячий садок. Щоправда, світло в освітніх закладах обіцяють відновити завтра.

Як повідомляють у Заліщицькому районі електричних мереж, вже тривають роботи, але їм бракує техніки. Аби встановити нові електроопори потрібні спецустановки, які мають приїхати з Тернополя. Проте   ВАТ «Тернопільобленерго» – ситуацію не коментує. На телефонні дзвінки у підприємстві – не відповідають.

– Наші сільські хлопці вже самі готові рити ями та встановлювати стовпи, хоча електрики кажуть, що це неможливо зробити самостійно.  Але люди вже втомилися чекати. Треба якось діяти, – підсумовує Марія Драган.

1 коментар

  1. Є прекрасне село Мишків Заліщицького району славна Тернопільщина ! Негода обірвала електричну лінію а славні електромонтери в особі обленерго і пана Ахметова пятий день не можуть відновити лінію щоб пустити електроенергію ! Такщо ціле село є заручниками ситуації але за ці далеко не якісні послуги кошти збирають справно ! Питається чому взимку люди мають сидіти без світла і страждати. І з тих самих країв знаменитий пан Фірташ . Це так звані одізні фігури яких ніхто не обирав але через свої нечисті капітали вони не тільки впливають на суспільство але і викривляють загальносуспільне бачення тих чи інших нагальних проблем притому якщо щось і вирішують то тільки в своїх корисливих цілях !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here