Головна Новини На Тернопільщині УГКЦ відлучила монахів, що видавали себе за святих

На Тернопільщині УГКЦ відлучила монахів, що видавали себе за святих

Синод єпископів УГКЦ пояснив ситуацію із двома монастирями на Тернопільщині, де людям десятиріччя проповідували монахи, яким нібито об’являлися святі.

Йдеться про скандал із монахинею Марією Баран та священиком Антонієм-Григорієм Планчаком, котрі поширювали свідчення про голоси “Бога” та інших святих, пише WestNews. Отець без права на те із 2004-2005 рр. подавав “об’явлення” та “благословення” сестри Марії мирянам. “Дива” відбувалися у двох тернопільських монастирях:  Святого Теодора Студита в селі Колодіївка Підволочиського району та Введення в храм Пресвятої Богородиці в селі Великі Бірки.

Аж у 2015 році УГКЦ виявила проблеми в монастирях. Після “фахової” комісії з залученням голови УГКЦ Святослава Шевчука церковники зрештою визнали ці “дива” монахині брехнею. Священика та сестру Марію відлучили від церкви, а монастирі визнали такими, що потребують помочі і впорядкування “відповідно до церковних правил”.

1 коментар

  1. Правда є такою – ані священник,ані сестра не відлучалися церквою і синод єпископів не повідомляв про те,що вони видавали себе за святих.В WestNews стаття була змінена з вилученням вищезгаданої неправди.Заповідь- ” не свідчити неправдиво на ближнього свого ” в умовах розповсюдження інформ.на весь світзобовязує до особливої пильності.
    Радив би тому хто опублікував статтю зустрітись невідкладно із сповідником.як і те, щоб негайно припинити поширення неправди

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here