Головна Новини На Тернопільщині сільського голову впіймали “на гарячому”

На Тернопільщині сільського голову впіймали “на гарячому”

Співробітники управління захисту економіки, слідчого управління обласної поліції та прокуратури області задокументували злочинну схему одержання неправомірної вигоди з боку голови однієї з сільрад області. 3500 доларів США отримав посадовець за  передачу у власність земельної ділянки громадянину.  
Як встановили правоохоронці, сільський голова мав намір отримати неправомірну вигоду за сприяння у підготовці та видачі рішення сільської ради про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території села та передачу її у власність одному громадянину. Свої послуги оцінив у 3500 доларів.
Посадовця затримали під час передачі коштів за його місцем проживання. Неправомірну вигоду вилучили.
Сільського голову затримали згідно статті 208 КПК. Наразі йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого  за частиною 3 статті 368 ККУ  – одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їм влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here