Головна Новини На Тернопільщині спиртзавод продали за 120 млн грн

На Тернопільщині спиртзавод продали за 120 млн грн

Фонд державного майна продав за 120 млн грн Залозецький спиртзавод. У процесі торгів сума зросла в чотири рази. Наразі це четвертий спиртзавод на Тернопільщині, який приватизували після початку повномасштабного вторгнення.

Аукціон відбувся у п’ятницю, 21 жовтня, на нього зареєструвались вісім учасників. Стартова ціна спиртзаводу становила 30,8 млн грн, але в процесі торгів сума зросла в чотири рази до 120 млн грн, пише Захід.Нет

Найвищу ціну запропонував ТОВ «Грошик» – київська фірма, зареєстрована в 2021 році. Згідно з даними на YouConrtol, фірма займається роздрібною торгівлею. Тепер сторони повинні укласти угоду.

Зазначимо, що це не перша спроба приватизувати Залозецький спиртзавод. Вперше підприємство намагались продати на аукціоні в 2020 році. Тоді у торгах перемогла фірма «Глермонт Трейд». Чому саме вона так і не придбала спиртзавод, наразі невідомо.

З початку вересня 2022 року Фонд державного майна продав вже три спиртзаводи в Тернопільській області. З молотка продали Кобиловолоцький спиртзавод за 70,2 млн грн. У жовтні Фонд держмайна продав Борщівський спиртзавод за 17,7 млн грн.
Наразі найбільше виручили за Марилівський спиртзавод, який продали за 150 млн грн. Підприємство викупила фірма народного депутата Сергія Лабазюка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here