Головна Новини На Тернопільщині СБУ системно захищає інформаційну безпеку

На Тернопільщині СБУ системно захищає інформаційну безпеку

Впродовж 2020 року співробітники Управління СБ України в Тернопільській області попередили 16 кіберінцидентів, блокували 7 кібератак на державні електронні інформаційні системи, здійснили понад 60 інформувань щодо виявлених вразливостей у роботі електронних ресурсів вітчизняних підприємств, установ та організацій.

Також кіберфахівці обласного управління викрили 5 ботоферм у соцмережах, які використовувались для поширення деструктивного контенту.

За матеріалами СБУ минулого року органи прокуратури та поліція Тернопільщини розпочали 7 кримінальних проваджень за фактами несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин та несанкціонованих дій з інформацією. Вироки отримали троє осіб.

“Так Кременецьким районним судом за несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих системах міграційної служби засуджено співробітника цієї ж структури.

А Бучацький райсуд ухвалив вирок стосовно місцевого мешканця, який намагався продати через Інтернет інформацію із обмеженим доступом” – повідомив речник СБУ в Тернопільській області Петро Королюк.

За останні роки Служба безпеки України накопичила досвід з протидії хакерським атакам та іншим проявам кіберзлочинності, наслідки якої можуть створити загрозу життєво важливим інтересам держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here