Головна Новини На Тернопільщині саботаж мобілізації?

На Тернопільщині саботаж мобілізації?

3Під час відеонаради, яку 17 серпня провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації Ігор Романовський та обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський поінформували про стан виконання районами завдань VI черги мобілізації.
Як зазначив Ігор Романовський, станом на 17 серпня показник виконання найвищий у Підволочиському районі – 100 %, а також у Зборівському (85,7%) Теребовлянському (82,4%) та Лановецькому (67,3 %) районах.
Як поінформував обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський, є низка районів, які не виконують завдань щодо поставки техніки.

«В першу чергу – це Бучацький, Борщівський і Теребовлянський райони», – наголосив Володимир Катинський.
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна наголосив, що шоста хвиля мобілізації закінчується 17 серпня.

«Прошу голів райдержадміністрацій відповідально поставитися до виконання завдань, – наголосив очільник краю. – Показники виконання мобілізаційних завдань менше 50% – це не що інше, як саботаж. Тому за результатами роботи керівників районів буде зроблено висновки і вжито певні міри».

2 КОМЕНТАРІ

  1. “Тому за результатами роботи керівників районів буде зроблено висновки” – заї@в ти барна, чому районів? а де висновки по файному місту Тернопіль – піарщик ху@в

  2. “Тому за результатами роботи керівників районів буде зроблено висновки” – барна, чому тільки районів? а де висновки по файному місту Тернопіль

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here