Головна Новини На Тернопільщині підприємець взяв заручників

На Тернопільщині підприємець взяв заручників

Сьогодні у місті Чортків місцевий підприємець взяв у заручники чотирьох людей, бо йому не сподобалося рішення суду, щодо колишньої хімчистки.

За попередньою інформацією, розповідає Олександр Богомол, начальник ГУНП в Тернопільській області, два підприємці районного центру ведуть війну за  територію з будівлею. Справа дійшла до суду, який мав саме сьогодні, у п’ятницю, 24 червня, визначити право власності.

Проте один з бізнесменів не дочекавшись рішення Феміди, взяв власну рушницю та прийшов на територію. Там саме робітники демонтовували будівлю. Озброєний чоловік усіх вигнав звідти, залишивши у заручниках чотирьох жителів Чортківського району. Трьох з них він відпустив згодом, а одного залишив біля себе.

На місце події виїхав начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

Одна з вимог місцевого підприємця – це приїзд журналістів та високопосадовців з області.  Коли вона була виконана, то він заявив про свою позицію телевізійникам, вистрілив 2 рази у повітря і лише після цього віддав зброю заручнику. Бізнесмена затримали правоохоронці. 

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 147 ККУ – захоплення заручників. Триває слідство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here