![98](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/05/98-1-640x427.jpg)
Повідомлення про закладену вибухівку в громадському транспорті надійшло до тернопільських працівників поліції 15 травня близько близько 15 години. Черговий центрального автовокзалу розповів правоохоронцям, що в касу станови зателефонував невідомий, інформувавши працівника про замінування рейсового автобусу «Тернопіль- Червоноград».
На момент повідомлення транспорт рухався автодорогою в селі Ігровиця. На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи, вибухотехнічна та кінологічна служби. Правоохоронці призупинили рух транспортних засобів та евакуювали з автобуса усіх пасажирів.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2019/may/zam1.jpg)
Працівники вибухо-технiчної служби обстежили об’єкт з метою виявлення можливого вибухового пристрою. Інформація про замінування не підтвердилася.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2019/may/WhatsApp Image 2019-05-15 at 15.51.04.jpeg)
Правоохоронці встановлюють особу додзвонювача. Відомості про подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань згідно статті 259 ККУ України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху.