Головна Новини На Тернопільщині поїзд з пасажирами зійшов з рейок

На Тернопільщині поїзд з пасажирами зійшов з рейок

Трагедія мало не трапилася вчора, 27 березня, на Тернопільщині, повідомляє Укрзалізниця. Як з’ясувалося, один із поїздів зійшов із рейок через зловмисників, котрі напередодні розікрали колію.

“27 березня цього року о 15:20 на 20 км перегону Гусятин – Копичинці (Тернопільська обл.) зійшли з рейок два вагони приміського дизель-поїзда №6285 Гусятин – Чортків. За висновками експертів, причиною аварії стало втручання сторонніх осіб у роботу залізниці.

Вагони зазначеного поїзда зійшли з рейок унаслідок викрадення злодіями матеріалів верхньої будови колії. Про факт незаконного втручання в роботу залізниці повідомили прокуратуру та Службу безпеки України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Внаслідок інциденту ніхто з пасажирів та працівників залізниці не постраждав. Пасажирів поїзда було доставлено за місцем призначення. Спецпідрозділи Львівської залізниці оперативно провели аварійно-відновлювальні роботи. Близько 21-ї год. 27 березня рух дільницею було відновлено.

Загалом з початку 2018 року зафіксовано 916 випадків незаконних втручань у роботу залізниці, затримано 286 осіб”, – повідомила  прес-служба Укрзалізниці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here