Головна Новини На Тернопільщині пояснили, чому правоохоронці супроводжують працівників військомату, які вручають повістки

На Тернопільщині пояснили, чому правоохоронці супроводжують працівників військомату, які вручають повістки

Начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол роз’яснив, чому при рейдах працівників військомату, які вручають повістки, їх супроводжують працівники поліції. 

“Ніхто з поліцейських нікому не заломить руки і силою не запхає кудись в якийсь автобусабо безпідставно застосує там силу чи спецзасоби, – відзначив Олександр Богомол, начальник поліції Тернопільщини. – Ми беремо участь в процесі, коли військові роздають повістки, до нас військомат звернувся за допомогою в забезпеченні громадського порядку. Тому що поліцейський, згідно закону про Національну поліцію, має право звернутися і попросити не порушувати громадський порядок, не матюкатися, не проявляти фізичну активінсть відносно інших людей, тим більше, відносно військових, тому, поліцейські завжди присутні при таких випадках, в більшості присутні при таких випадках, але це є гарантія і для людей, що ні військові не перевищать свої повноваження, поліцейські всі присутні з бодікамерами, які включаються у випадку якихось конфліктних ситуацій”. 

За словами правоохоронця, зараз мобілізація триває і правоохоронці присутні разом з працівниками військомату тільки для охорони громадського порядку.

“Зараз проводиться дальше мобілізація. Цей процес мусить відбуватися. Ми розуміємо, що наша Батьківщина потребує захисників, тим більше, в нас дуже багато поранених і втрати в нас є досить великі втрати. Ми всі розумні люди, ми розуміємо, що якщо 100 тисяч росіян загинуло, в цій війні, то наших також людей багато загинуло. Не будемо про цифри говорити. І є багато людей, які готові йти захищати, але коли їх покличуть. Кличуть їх військові, а поліцейські при цьому забезпечують громадський порядок. Така наша робота і ми мусимо її виконувати”, – розповів Олександр Богомол. 

Детальніше у сюжеті ІНТБ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here