Головна Новини На Тернопільщині помер ще один лікар від ускладнень коронавірусу

На Тернопільщині помер ще один лікар від ускладнень коронавірусу

Не стало лікаря-анестезіолога-реаніматолога Тернопільської ЦРЛ Олега Петренка

8 жовтня 2020 року на 67-році передчасно пішов із життя, лікар-анестезіолог-реаніматолог КНП Тернопільської районної ради “Тернопільська центральна районна лікарня”

ПЕТРЕНКО ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ.

Це вже шоста смерть медика від ускладнень COVID-19 в області.
У КНП Тернопільської районної ради “Тернопільська центральна районна лікарня” Олег Петренко працював з 2006 року. Двічі перебував у Лівії, працюючи по контракту медиком. Остаточно повернувся працювати в Тернопільську ЦРЛ у 2017 році.
Свого часу працював лікарем-анестезіологом у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії ТМКЛ №3 та Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

У ці скорботні дні колектив Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлюють співчуття рідним і близьким.
Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. Медика, який до останнього рятував інших від COVID-19. Сам не зміг…

Світла пам’ять про Олега Васильовича, справжнього громадянина та медика назавжди залишиться в серцях усіх, хто з ним працював, спілкувався і щиро поважав за його працю і відповідальність за життя та здоров’я пацієнтів.
Вічна пам’ять !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here