![65129da202f00749933001](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/65129da202f00749933001-640x427.jpg)
Упродовж кількох місяців жінка звинувачувала сусіда у крадіжці грошей та коштовностей. Проте оперативники встановили, що усе майно жінка закопала, а де саме – забула і шукала його в іншому місці.
“До працівників поліції звернулася жителька Козівської територіальної громади. Жінка повідомила, що її, ймовірно, обікрав сусід. Вона розповіла, що у перші дні повномасштабного вторгнення зібрала усі зароблені гроші та дорогоцінні прикраси, закрила їх у скляні банки та закопала на території власного домогосподарства”, – розповів начальник Бережанського відділу поліції №1 Сергій Гаврилюк.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/65129da137f87787383317.jpg)
Додому приїхала через півтора року і пішла викопувати скарби. Проте їх на місці не було. Жінка вирішила, що її сховок знайшов сусід, оскільки має металошукач. І саме тому написала заяву у поліцію. Пенсіонер усе заперечував. Слідчі внесли даний факт в ЄРДР відповідно до частини 4 статті 185 ККУ.
У ході розслідування оперативники вирішили ще раз перевірити територію, перекопавши її. І це дало результат – поліціянти віднайшли усі сховані банки з грошима та коштовностями. Як з’ясувалося, жінка, закопуючи заощадження, не запам’ятала точне місце. Слідчі кримінальне провадження закрили.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/65129d99bce77769660038.jpg)