Головна Новини “На Тернопільщині показники захворюваності на COVID-19 вдвічі перевищують показники в Україні”

“На Тернопільщині показники захворюваності на COVID-19 вдвічі перевищують показники в Україні”

Епідеміологічну ситуацію на Тернопільщині обговорили на засіданні міського оперативного штабу. Аналіз стану захворюваності на COVID – 19  в області провів лікар – епідеміолог Володимир Паничев.

«Ситуація в цілому в області залишається складною.  Підставою для такого твердження є те, що показники захворюваності в області вдвічі перевищують показники захворюваності в Україні, – повідомляє Володимир Паничев. – Летальність також реєструється. Вже шостий день в області маємо тенденцію до зростання кількості випадків від + 3, 8% до 66, 3 % при допустимому відсотку 10».

Зазначимо, Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №392 та визначив основні вимоги, за дотримання яких в регіоні можна послаблювати карантин. Ознайомитися із внесеними змінами можна тут.

За оцінками лікарів – епідеміологів в області перевищено один із показників динаміки зростання хворих на COVID-19. Серед причин зростання захворюваності – порушення рекомендованих вимог щодо дотримання соціальної дистанції, засобів захисту тощо.

Тернополяни, пам’ятайте про соціальну відповідальність в умовах тимчасового карантину!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here