Головна Новини На Тернопільщині перекинувся човен з людьми, загинув молодий чоловік (Фото)

На Тернопільщині перекинувся човен з людьми, загинув молодий чоловік (Фото)

В селі Івачів Горішній Тернопільського району на місцевому ставі орієнтовно за 50 метрів від берега перекинувся човен, в якому перебувало двоє чоловіків. На місце події було направлено пожежно рятувальні підрозділі у складі двох відділень.

Подія трапилася в обід 20 вересня. Прибувши на місце події з’ясовано, що одного потерпілого витягнуло на берег місцеве населення, його в шоковому стані передали працівникам екстреної медичної допомоги. На жаль інший потерпілий зник під водою. Одразу на місце надзвичайної події було направлено водолазно-рятувальне відділення АРЗ СП Управління о 14:51 розпочато пошукові заходи.

З настанням темної пори доби водолазно-рятувальним відділенням пошукові заходи припинено та результату не дали, пише ternopolianyDSC09284

21 вересня о 08:30 пошукові роботи продовжились, о 10:25 працівником водолазно-рятувальним відділенням було знайдено тіло потерпілого та за допомогою спеціального плав засобу доставлено на берег.

Також для більш ефективнішого пошуку зниклого у рамках співпраці додатково було залучено працівників громадської організації «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля». Які на базі сучасного плавзасобу, що обладнаний засобами ехолокації проводили сканування дна акваторії. Це безумовно дає можливість для швидкого охоплення території пошуку та самого результату даних робіт.

DSC09312

Загалом протягом пошукових робіт залучено 5 одиниць спеціальної техніки, 20 чоловік особового складу, два плавзасоби та один човен громадської організації «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля».

DSC09288

DSC09341

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here