![thumb_82737_800_600_0_0_auto](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/thumb_82737_800_600_0_0_auto-640x480.jpg)
З травмою голови, саднами та забоями бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала до лікарні чоловіка. Травми житель Підгаєцької територіальної громади отримав в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Аварія трапилася 15 травня близько 11 ранку на дорозі “Галич-Сатанів”. Потерпілий, керуючи службовим телескопічним навантажувачем «Manitou», не впорався з керуванням, допустив виїзд за межі дороги й перекинувся.
Кермувальника госпіталізували. У нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Триває перевірка.