Головна Новини На Тернопільщині оштрафували три АЗС, що спекулювали цінами на пальне (Відео)

На Тернопільщині оштрафували три АЗС, що спекулювали цінами на пальне (Відео)

Паливних спекулянтів каратимуть. На Тернопільщині кілька АЗС вже отримали штрафи за те, що спекулювали цінами. І ті, могли собі дозволити їх трохи завищувати, адже уряд якраз відмінив держрегулювання.

Щоправда, таке рішення прийняли не для того, щоб власники АЗС наживались. Мета інша – дати можливість поповнити запаси самим заправкам. Крім того, владнати проблеми з постачанням бензину і дизелю з європейського ринку до України, повідомляє Т1.

«Ми отримаємо до кінця місяця 360 тонн палива з абсолютно нових логістичних маршрутів. Також ми дивимося по середньодобовому споживанню (13 тисяч тон) що ми повністю обсяг імпорту можемо спрямувати на внутрішнє споживання», — відзначила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

І цього буде достатньо, каже міністерка. Але інша сторона медалі – пальне з-за кордону в нас продаватимуть дорожче, а отже, українцям треба бути до цього готовими.

А тепер про покарання. Щоб мережі заправок не зловживали цінами, прем’єр-міністр доручив спекулянтів перевіряти. Цим питанням займається Держпродспоживслужба разом з податковою та поліцією. Власне в Тернопільській області виявили три АСЗ, де вартість пального перевищена. Подробиці — у сюжеті.