Головна Новини На Тернопільщині оштрафували дві будівельні фірми за “договорняк”

На Тернопільщині оштрафували дві будівельні фірми за “договорняк”

Господарським судом Тернопільської області   27.06.2019 року у справі №921/196/19 та 08.07.2019 у справі №921/195/19 винесені рішення згідно яких позови Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до ТОВ «ВБФ «Гефест» та ТОВ «Євробуд-Груп» про стягнення з кожного по 105984 грн. штрафу та пені задоволено в повному обсязі.

Підставою для звернення територіального відділення до суду став факт несплати товариствами в добровільному порядку штрафу та пені, накладених згідно рішення адміністративної колегії від 07.12.2018  №69/11-р/к про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Вищенаведеним рішенням відділення на товариства накладено штраф у розмірі 52992 грн. на кожного.

Відповідно до статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рішення органів Антимонопольного комітету України є обов’язковими до виконання. Особа, на яку накладено штраф за рішенням органу Антимонопольного комітету України, сплачує його у двомісячний строк з дня одержання рішення про накладення штрафу. За кожний день прострочення сплати штрафу стягується пеня у розмірі півтора відсотка від суми штрафу.

Таким чином, невиконання рішення відділення понесло для відповідачів додаткові фінансові витрати у розмірі 105984 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here