![jj ДТП](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/jj-640x480.jpg)
Один з таких водіїв, навіть, спричинив дорожньо-транспортну пригоду. Близько 13-ї години на АД М – 09 “Тернопіль — Львів — Рава-Руська”, водій автомобіля Volkswagen не дотримався безпечної дистанції між транспортними засобами та допустив зіткнення з автомобілем Mercedes, який рухався в попутному напрямку.
На щастя, внаслідок ДТП ніхто з громадян не постраждав. В ході з’ясування всіх обставин події, поліцейські виявили у водія автомобіля Volkswagen ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою алкотесту Драгер, на що останній погодився.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/ll-1.jpg)
Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 1.87 проміле алкоголю в крові водія, що суттєво перевищує допустиму законом межу.Патрульні склали на водія протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) та за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.