На Тернопільщині на місці дитячих майданчиків зводять готеліПро це повідомили у соцгрупі Пласт – Станиця Бережани. ” Чергова тема на порядку денному. На території нашого міста стало менше на один дитячий майданчик і зараз на його місці ведеться будівництво. Мова йде про майданчик, який розташований біля військомату, Костелу і Центру дитячої та юнацької творчості. На скільки відомо – має бути супермаркет і готель. Чому вкотре страждають діти, а «хтось» просто на цьому заробляє гроші?
Отож хочемо отримати відповіді на такі питання:
– Хто дав дозвіл на знесення дитячого майданчику?
– Куди подівся майданчик після демонтажу?
– Хто забудовник і дозволив собі таке хамське поводження?
– Чим тепер зайнятись місцевим дітям, які часто там відпочивали?”

У коментарях люди обурюються, мовляв через людську бездіяльність і вседозволеність чиновників, забудовники роблять що хочуть і зводять будівлі, де завгодно.
Категорії: Новини

Теги: ,

1 Коментар

  1. Валентина Черкасова

    Не зупиняючись на досягнутому, бережанська влада вирішила ще більше “покращити” життя містян. Наступник кроком до такого “покращення”, є облаштування міського сміттєзвалища поруч з меморіалом на горі Лисоня. Відповідне рішення планують ухвалити на сесії міської ради вже завтра – 22 вересня 2017 року! Думку жителів міста про це ніхто не вивчав, громадські слухання не проводились і не плануються. Все як завжди!

    Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: