Головна Новини На Тернопільщині налагодили виробництво “Ковалівської фірмової горілки” гаражного розливу (фото)

На Тернопільщині налагодили виробництво “Ковалівської фірмової горілки” гаражного розливу (фото)

Підпільну гуральню із розливу горілчаної продукції відомих торгових марок оперативники управління протидії злочинності у сфері економіки спільно з працівниками слідчого управління УМВС України в Тернопільській області виявили у селі Ковалівка Монастириського району.

PM78image004 PM350image001 PM581image002 PM788image003
Про посилення заходів протидії кримінальним правопорушенням в сфері виробництва та обігу алкогольної продукції міліціонери попереджали, з цією метою на території області тривають профілактичні заходи. Проте для 37-річного жителя села Ковалівка, що на Монастирищині, вочевидь, непогані прибутки від реалізації розлитої в гаражі горілки виявилися вагомішими, аніж страх перед відповідальністю. Чоловік у підсобних приміщеннях на території власного господарства влаштував гуральню з виготовлення та розливу оковитої різних торгових брендів.
Як повідомив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки Василь Мокрицький, міліціонери задокументували факт організації діяльності підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку. У 37-річного підозрюваного вилучено обладнання, яке забезпечувало серійність виготовлення сурогату. Зокрема, металеві ємності, шланги, лійки, пристрій для закорковування пляшок, майже дві тисячі порожніх пляшок з уже наклеєними етикетками різних виробників, шістсот корків, майже сотню марок акцизного збору з ознаками підробки. Є серед вилученого і спиртосуміш в кількості 120 літрів, а також півтори сотні пляшок готової продукції.
Обладнання, алкогольну продукцію та марки акцизного збору направлено на експертизу, а власникові всього цього «добра» оголошено підозру за частиною першою статті 199 ККУ – виготовлення, зберігання, придбання, перевезення а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку. Карається таке діяння позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Міліціонери встановлюють ринок збуту товару ковалівського гаражного розливу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here