Головна Новини На Тернопільщині найнижчий по Україні рівень малюкової смертності 

На Тернопільщині найнижчий по Україні рівень малюкової смертності 

На Тернопільщині рівень малюкової смертності – найнижчий по Україні

Про те, що “рівень малюкової смертності у закладах охорони здоров’я, що перебувають у сфері управління МОЗ України, у 2018 році був найвищим у Луганській області, а найнижчим – у Тернопільській при показнику по Україні 8,2%, повідомила на колегії управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації , що відбулася в ОДА за підсумками роботи медицини області за 9 місяців 2019 року головний спеціаліст – педіатр відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Майя Голяк.

Хоча, попри зростання показників народжуваності, показники зменшення кількості дитячого населення абсолютно не тішать. Так, головний спеціаліст – педіатр відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА назвала той факт, що щороку дитяче населення Тернопільщини зменшується на майже дві тисячі дітей (теперішні показники – 1823 дитини).

Звісно, що Тернопільська область не єдина, де спостерігається депопуляція. Величезний фактор відіграє еміграційий процес, що посилюється щодень. Навіть у попередньому, позитивному для народжуваності, році смертність є нижчою. Проте, триває скорочення населення, в цілому. За останні п’ять років народжуваність в Україні скоротилася на 40%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here