На Тернопільщині міський голова пообіцяв побудувати притулок для тваринАктивні мешканці Чорткова прийшли до міського голови Чорткова Володимира Шматька з ідеєю вирішити проблему безпритульних собак.
Володимир Петрович запропонував створити ініціативну групу, яка має перейняти позитивний досвід інших міст, де вже працюють притулки для тварин й надати чіткий план щодо створення подібного закладу.
Як відомо, міським головою ініційовано прийняття Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Чорткові на 2017 рік. На заходи з реалізації цієї Програми передбачено кошти у сумі 60 тис. грн, повідомляє Чортківська міська рада.

“Проблема бродячих собак у Чорткові існує вже не перший рік і її потрібно вирішувати. З боку міської влади — обіцяю всебічне сприяння у створенні гуманітарного середовища для тварин, але, в той же час, чекаю рішучих кроків і з вашої сторони – активної громадськості. Лише, об’єднавши свої зусилля, зможемо вирішити таке вкрай болюче для багатьох мешканців міста питання”, — сказав Володимир Шматько.

 
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: