Головна Новини На Тернопільщині масово порушують виборчий процес

На Тернопільщині масово порушують виборчий процес

Станом на 19 листопада поліцейські розглянули та прийняли законне рішення за 92-ма фактами, ще 15 звернень – перевіряють.
Більша частина повідомлень стосувалися виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без вихідних даних, а  також розміщення такої продукції у заборонених законом місцях.
Правоохоронці склали та скерували до суду 31 адмінпротокол: 16 – за ст. 212-13 КУпАП, 10 – за ст.  212-14 КУпАП, 3 – за ст.  212-10 КУпАП, та по одному – за ст. 152 та 186 КУпАП.
Правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за вісьмома кримінальними правопорушеннями: 3 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства та 5 – з виборчим процесом.
З 12 жовтня весь особовий склад поліції області переведений на посилений варіант несення служби. До охорони громадського порядку під час виборів будуть залучені практично всі правоохоронці. Одні чергуватимуть на дільницях, а інші працюватимуть над розкриттям правопорушень, які реєструватимуть під час передвиборної кампанії та у день голосування.
Під посиленою охороною правоохоронців перебуватимуть  усі виборчі округи. Працюватимуть там слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, криміналісти.
Поліцейські звертаються до краян дотримуватися вимог чинного законодавства та не порушувати його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here