![fc87ee47a0196c751eae50fad9c32b117543f88c](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/fc87ee47a0196c751eae50fad9c32b117543f88c.jpeg)
У Тернопільській області ліквідовують наслідки ракетного удару.
Про це повідомив голова ОВА Володимир Труш.
Фахівці задокументували всі пошкодження, внаслідок ранкового обстрілу на території Підгаєцької територіальної громади. Це в основному вікна, двері, покрівлі будинків.
Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при Тернопільській районній військовій адміністрації, створено штаб з ліквідації наслідків.
На місце події вчора доставлено будівельні матеріали та проводяться ремонтні роботи.