Головна Новини На Тернопільщині коло лікарні втопилася 3-річна дитина

На Тернопільщині коло лікарні втопилася 3-річна дитина

Cьогодні вранці на території Шумської районної лікарні 3-річна дівчинка провалилася у пожежну водойму. Свідки нещастя намагалися врятувати дитину, але їм це, нажаль, не вдалося.

 

За словами начальника Шумського відділення Національної поліції в області АнатоліяІгнатюка, батьки разом із трирічною донечкою приїхали в районну лікарню. Допоки дорослі оформляли належні документи в реєстратурі, дитина розплакалася. Батько, аби заспокоїти малечу, вивів її у двір лікарні та там  саму й залишив.

 

Дитина, граючись, вийшла на дерев’яну конструкцію, якою була накрита пожежна водойма. Під вагою дівчинки накриття провалилося й дитина пішла під воду.

 

Працівники медичного закладу крізь вікно помітили, що коїться в дворі лікарні, й поспішили на допомогу дитині, але спізнилися. Медики на місце події викликали рятувальників і поліцейських.

 

За фактом смерті дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження, попередньо кваліфікувавши його за частиною 1 статті 115 ККУ. Також поліцейські проведуть перевірку щодо дотримання  адміністрацією закладу та відповідальними особами правил безпеки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here