![6ce38373b948b0a84c3762520545a1f4_w640](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/6ce38373b948b0a84c3762520545a1f4_w640.jpg)
Бойову частину ворожої ракети Х-55 знищили ввечері, 15 травня, поблизу села Боків Підгаєцької територіальної громади. Жителів громади заздалегідь про все попередили. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
15 травня о 18:50 група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучила та знищила бойову частину ворожої ракети Х-55, що була виявлена 14 травня в полі поблизу села Боків Підгаєцької територіальної громади, – йдеться у повідомленні рятувальників.