Головна Новини На Тернопільщині знаходиться одна із показових шкіл Майкрософт

На Тернопільщині знаходиться одна із показових шкіл Майкрософт

Заліщицька державна гімназія – одна із показових шкіл Майкрософт (MicrosoftShowcaseSchool ). Цей статус надається закладам освіти за успішне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, за активну участь у міжнародних проектах, за інноваційне викладання.

Гімназія – єдиний переможець з України у Міжнародній програмі корпорації Microsoft «Партнерство в навчанні»: отримала статус «Школа інноваційного розвитку» («PathfinderSchoolProgram») (2013) та стала «Школою-наставником» («MentorSchool») (2014) за успішне впровадження ІКТ в освітній процес.

Минулого  року Майкрософт відзначила 400 закладів освіти, які є найінноваційнішими. Серед них тільки 4 заклади з України, у т.ч. Заліщицька державна гімназія.

Цьогоріч школа бере участь у всеукраїнському експерименті «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (E-book for secondary education (EBSE).

Для реалізації проекту гімназія нещодавно отримала перших 30 ноутбуків-планшетів для учнів та комп’ютер для вчителя, зазначили у прес-службі облдержадміністрації. «Використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема електронних підручників зробить освітній процес гнучким і дозволить вчителю застосовувати інноваційні форми, технології навчання та підходи Нової української школи», – переконані у Міністерстві освіти й науки України.

Додамо, що гімназія – єдина в нашій області, хто пілотує даний проект. А загалом в Україні таких  шкіл – 50. Проект розрахований на три роки. Наразі по електронних підручниках вивчатимуть природознавство та історію. Щороку предмети додаватимуться, пише dumay.org.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here