Головна Новини На Тернопільщині злодій пограбував 81-річну бабусю

На Тернопільщині злодій пограбував 81-річну бабусю

Гроші на суму понад чотири  тисячі гривень втратила 81-річна пенсіонерка з села Бобрівники на Монастирищині. Жінка заховала ключі від будинку під килимком біля вхідних дверей чим і скориставсяневідомий зловмисник.
Про те, що сховок виявився ненадійним, старенька переконалася вже через декілька годин. Коли вона повернулася додому, виявила, що, крім неї, ключем скористався ще хтось. Кинулася до сховку в шафі і зрозуміла що в хаті побували злодії. З гаманця зникли 4500 гривень. Потерпіла зателефонувала в поліцію. Наразі правоохоронці проводять заходи щодо встановлення особи зловмисника.
Вкотре застерігаємо – покидаючи оселю навіть на декілька хвилин, особливо у селі, закривайте двері і забирайте ключі з собою. Сховки під килимком, горщиком з квітами чи під підвіконням давно відомі усім зловмисникам.
А вже в помешканні злодії насамперед перевіряють шафи з одягом, зазирають під матрац та під скатертинами на столі. Часто люди похилого віку саме у таких сховках і відкладають заощадження. Попередьте про такі неприємності своїх родичів, котрі живуть у сільській місцевості, а ще розкажіть, що не слід довіряти і незнайомим, які просяться до хати продаючи якийсь крам, пропонують допомогу або зняти пороби
Не створюйте злочинцям умов, за яких вони можуть без зусиль потрапити до житла та обікрасти!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here