![55](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/55-640x428.jpeg)
Про своє звільнення на власній сторінці у Фейсбук чиновник повідомив відеозверненням.
Так з посади звільнився начальник головного управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук.
“Я подав у відставку з посади начальника управління охорони здоров’я ТОДА, я прийняв це рішення набагато раніше, але у зв’язку з коронавірусом його довелося відкласти, – відзначив Володимир Богайчук. – Я хочу подякувати Богу, рідним, близьким, усім медикам, що сьогодні надають допомогу хворим в тому числі і на коронавірус. Я пишаюся тим, що працював у такій команді. Дякую усім за роботу та підтримку – нехай нас усіх береже Господь”.