Головна Новини На Тернопільщині засудили організовану злочинну групу

На Тернопільщині засудили організовану злочинну групу

На Тернопільщині засуджено організовану групу за вчинення крадіжок

Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 2 учасників організованої групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена організованою групою).

Встановлено, що двоє жителів сусідніх областей, не маючи постійного джерела доходу, зорганізувалися у злочинну групу для вчинення на території Тернопільської області крадіжок майна з господарських приміщень та його подальшої реалізації.

Обвинувачені приїжджали до місця злочину на автомобілі у нічну пору доби та проникали у приміщення, використовуючи для злому та пошкодження замків фомки, лом, викрутки, молоток, а також знаряддя для відкривання автомобілів: відмички, металеві заготовки тощо. Окрім цього, вони користувались рукавицями для запобігання можливості їх ідентифікації по відбиткам пальців рук та затримання правоохоронцями.

Упродовж майже року обвинувачені незаконно проникли та викрали майно із 13 помешкань громадян на території Тернопільської області.

Вироком суду учасників організованої групи визнано винними у вчиненні інкримінованого злочину та одного з них засуджено до 4 років 2 місяців позбавлення волі, а другого – до 4 років з конфіскацією всього майна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here