![264791906_2119670694839106_2998808228605665944_n шкільний автобус](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/264791906_2119670694839106_2998808228605665944_n-640x537.jpg)
7 грудня о 16:08 на автодорозі поблизу с. Лядське Монастириської територіальної громади Чортківського району, під час прямування до м. Монастириська, з’їхав у кювет шкільний автобус «Еталон».
На подію виїхав черговий караул 19-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління і за допомогою лебідки відбуксирував автобус на проїжджу частину. Дітей в автобусі не було, водій повертався після розвезення школярів по домівках.