Головна Новини На Тернопільщині залишилась одна дитина, яка не отримала дорогоцінний препарат від СМА

На Тернопільщині залишилась одна дитина, яка не отримала дорогоцінний препарат від СМА

5-річний Артемко Шкандюк із села Токи Тернопільської області бореться з важкою недугою – спінальною м’язовою атрофією.

Дороговартісний укол Zolgensma хлопчику вже не допоможе, він потребує постійного лікування іншими медзасобами, пишуть Тернополяни

Як розповів у Facebook тернополянин Андрій Боднарчук, Артем – єдина дитина в області, для якої досі не вирішене питання з лікуванням від СМА.

“Вартість річної дози препарату, котрий може покращити його життя, і дати надію на майбутнє – близько 6 млн гривень. Але Артемко народився в українському селі на Тернопіллі. Звичайна сільська сім’я, і 6 млн гривень – це речі з різних галактик, правда?

Є один вихід. Разом ми дійсно можемо реально допомогти цьому хлопчикові. Хтось дасть 30 грн, хтось 100, хтось більше, а хтось просто поширить інформацію (це теж дуже важливо) – і так, по краплинці, абсолютно можливо зібрати ці кошти”, – написав чоловік.

Мама Артема говорить, що лікарня – їх другий дім, адже стан дитини є нестабільним, її синочок потребує постійного медичного нагляду.

“Ще вчора ніби все було стабільно, а вже сьогодні ми з Артемчиком в лікарні. Нам потрібно якнайшвидше розпочати лікування синочка. СМА не спить. Вона поволі вбиває мою кровиночку…”, – розповідає мама хворого хлопчика.

Отримати більш детальну інформацію можна на Facebook-сторінці для збору коштів на лікування Артема: Help_help_Artem_SMA

244484211 1520806594931562 6587691322560146281 n
photo 2021 10 06 11 50 30

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here